پرش لینک ها

درباره ما

شرکت برون سپاری (BPO) عملیات

درباره پیشگامان آرمان بیشتر بدانید

شرکت پردازش الکترونیک پیشگامان آرمان در سال 1396 با هدف اصلی ارائه خدمات عملیاتی به شرکت دیوار تاسیس شده و از شرکت‌های زیرمجموعه‌ هلدینگ هزاردستان است.پیشگامان یک شرکت برون سپاری (BPO) عملیات است. تخصص ما طراحی , اجرا , بهینه سازی و پشتیبانی فرایندهای عملیات است. همکاران ما در هلدینگ هزاردستان، شرکت‌های کافه بازار، دیوار، بلد، ستون و … هستند.

پروژه های عملیاتی دیوار با شروع بکار این پلتفرم در سال 1391 آغاز شد. در ابتدا این پروژه ها محدود به بررسی آگهی‌های سایت دیوار بودند و به مرور با توسعه دیوار، پروژه های عملیاتی مربوطه نیز گسترش پیدا کرد و در سال 1396 جهت تمرکز بیشتر و اجرای فرآیند های تخصصی عملیاتی، شرکت پردازش الکترونیک پیشگامان آرمان به صورت مستقل تاسیس و فرآیندهای عملیاتی دیوار در پروژه های مختلف به مرور به این شرکت تحت عنوان پروژه های BPO برون سپاری شد.
یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این مجموعه در جذب و استخدام نیروی انسانی، فراهم ساختن امکان دورکاری با کیفیت، به منظور ایجاد همکاری گسترده در تمامی نقاط ایران است. در حال حاضر بیش از 450 نفر در شرکت پردازش الکترونیک پیشگامان آرمان فعالیت می‌کنند که از این تعداد، بیش از 350 نفر، به صورت دورکار در 15 استان از جمله؛ البرز، گیلان، یزد، خراسان رضوی و غیره، با ما همکاری دارند.

افزایش انعطاف پذیری : افزایش سرعت در اجرایی کردن خدمتهای جدید.

کاهش هزینه ها : کاهش هزینه جذب , منابع انسانی , فضای فیزیکی و غیره.

تمرکز : ایجاد قابلیت تمرکز منابع سازمان بر Core Business

کیفیت : فرایندهای استاندارد , گزارش دهی دقیق و برخط , بهبود مستمر

● دیوار
● کارنامه
● کافه بازار
● بلد
● هلدینگ هزاردستان

کافه بازار

به ما اعتماد کرده

کارنامه

به ما اعتماد کرده

دیوار

به ما اعتماد کرده

بلد

به ما اعتماد کرده

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.